NEWSY

Inwestycja w sprzęt

Uszkodzony komputer?

Jeśli w twojej firmie bądź w domu uszkodził się komputer albo laptop pomyśl o jego naprawie. Wydaje się, że jeśli elektronika jest tak droga to naprawa też musi być droga. Otóż nie! Częste zalania klawiatury w laptopie, uszkodzenia w postaci zniszczonych obudów czy urwanych zawiasów wydają się poważne ale nie dla specjalistów.

Komu powierzyć naprawę?

Najlepiej jest zaufać profesjonalnej firmie, która zajmie się naprawą kompleksowo i nikt nie będzie musiał po nich poprawiać. Jedną z takich firm jest serwis lenovo Warszawa gdzie serwisanci mają doświadczenie we wszystkich markach laptopów i komputerów stacjonarnych. Oferują kompleksowe naprawy od czyszczenia po zalaniu czy naprawie obudowy przez poprawki systemowe i optymalizacje po czyszczenie z kurzu i pyłów. Charakteryzują się wysokim tempem napraw i wysokim standardem swoich usług. Dlatego jeśli następnym razem zdarzy Ci się uszkodzić laptopa bądź będziesz miał problem ze swoim komputerem, nie wahaj się i wyślij go do tego serwisu gdzie wycena naprawy jest darmowa. Zainwestuj w naprawę i Ciesz się nadal swoim ulubionym laptopem.

Zadzwoń:
+22 6666 160

Odwiedź stronę:
https://www.ratujlaptopa.pl/
serwis lenovo warszawa

Dojazd:

Zastosowanie w terenie

Gdzie można stosować?

Buty taktyczne są wspaniałe i mają bardzo dużo zastosowań. Można je założyć w góry gdy potrzebujemy usztywnienia stawu skokowego przy wchodzeniu i schodzeniu ze wzniesień. Można je założyć na letnią wycieczkę wzdłuż plaży czy przez las. Będą odpowiednie również w zimę i ochronią nas przed zimnem, wilgocią oraz najzwyklejszym poślizgnięciem. Wysoka cholewka zapewnia nie tylko lepszą izolacje cieplną ale usztywnia naszą kostkę co zwiększa ten typ obuwia w rankingach bezpieczeństwa.

Dla kogo?

Jest to typ butów dla wszystkich. W dzisiejszych czasach mamy szeroki wybór typów butów. Klasyczne buty taktyczne są wykonane ze skóry lecz nie od wczoraj istnieją na rynku buty wykonane z materiałów syntetycznych, które jeszcze lepiej chronią przed warunkami atmosferycznymi i lepiej stabilizują. Są tym samym bardziej wodoodporne od klasycznych skórzanych i nie pochłaniają wody, nie nasiąkają nawet przy chodzeniu w nich przez strumyki czy kałuże. Będą odpowiednie dla osoby, która lubi wyjechać za miasto bądź wracając na weekend do rodzinnego domu chce przespacerować się po starych terenach. Zadowolą również wymagające osoby, które na co dzień zajmują się survivalem. Na wypad w góry ze znajomymi też będą odpowiednie i z pewnością zapewnią kostkom bezpieczeństwo.

Jedną z głównych obaw przed, którą ludzie nie kupują takiego obuwia jest ich waga. Oczywiście podeszwa musi być gruba, dobrze izolować od ziemi i zapobiegać uszkodzeniu stopy o ostry kamień, szkło czy metalowy pręt. Jednakże gruba nie znaczy ciężka. Najnowsza technologia pozwala na użycie lepszych materiałów, które są wytrzymalsze i lżejsze. Jeśli obuwie wojskowe jest stworzone z materiałów syntetycznych również zabiera mu to nieco wagi. Dlatego nie ma się czego bać! Buty wojskowe spełnią swoje zadanie i z pewnością się nie zepsują.

Zadzwoń:
(42) 215 82 07

Odwiedź stronę:
https://www.morowo.com.pl//
obuwie wojskowe

Dojazd:

Darmowe wakacje

Każdy marzy o darmowych wakacjach, a co jeśli można na nich zarobić?

Pomysł jest prosty, praca jako opiekun na wyjazdy zorganizowane z dziećmi bądź młodzieżą. Instytucja, która organizuje wypoczynek zapewnia wszystko czego potrzebuje osoba na wakacjach. Miedzy innymi: nocleg, wyżywienie, atrakcje i wiele więcej. Wszystko jest w zamian sprawowania opieki nad dziećmi. Dodatkowo opiekun dostaje wynagrodzenie za wyjazd. Dlatego to idealna opcja aby wypocząć za darmo i jeszcze zarobić!

Przeciętny opiekun to za mało?

Jeśli nie chcesz pracować jako zwykły opiekun może pójść wyżej w hierarchii. Pojedź na wakacje jako kierownik! Jak to zrobić? Oczywiście należy mieć odpowiednie uprawnienia. Zatem jak je zdobyć? To bardzo proste, należy udać się na kurs kierownika wypoczynku. Takie szkolenie jest zgodne z obowiązującymi dyrektywami i rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji Narodowej. Kurs jest prosty i zajmuje zaledwie jeden dzień a tak naprawdę to tylko 10 godzin. Po tym czasie otrzymasz dokumenty uprawniające Cię do pracy jako kierownik kolonii.

Na takim wyjeździe poznasz nowych ludzi, zwiedzisz miejsca w których nie byłeś i zarobisz na tym dobre pieniądze. To sprawdzony i prosty pomysł na zarobek wakacyjny a wszystko połączone z darmowymi wakacjami. Oczywiście możesz podczas wakacji jechać za granice albo popracować na kilku koloniach co zwiększy ilość ciekawych miejsc jakie zobaczysz i pozwoli więcej zarobić!  Jeśli twoją wątpliwością są koszty szkolenia to nie masz się czym martwić. Kurs kosztuje grosze a zapewnia specjalistyczną wiedzę i zdobycie uprawnień. Jest to niewielka inwestycja we własny rozwój, która z pewnością przyniesie duże korzyści.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs kierownika wypoczynku

Dojazd:

Instruktor fitness – stróż techniki

Kim jest instruktor fitness?

Instruktor fitness to osoba pracująca na siłowni, która ma bezpośredni kontakt z ludźmi. Pomaga ona w poprawności wykonywania ćwiczeń – instruktor może podejść do osoby by poprawić jej technikę bądź zwrócić uwagę. Może również prowadzić grupowe zajęcia fitness, aerobik, latino, zumbę, step czy dance aerobik. Jak wspomniano, są to zajęcia grupowe zatem instruktor musi stworzyć program, który będzie zadowalał zarówno osoby zaawansowane jak i laików.

Jest to odpowiedzialny zawód ponieważ instruktor pracuje na siłowni i reprezentuje firmę zatem nie może na zajęciach, które prowadzi zachowywać się niemiło do klientów. Jest osobą reprezentacyjną więc musi mieć dobry stosunek do klienta i nie może go obrażać ani nawet urazić. Taki klient może poczuć się źle i tym sposobem siłownia go straci. Bycie instruktorem to świetna sprawa, pogodzenie pracy zawodowej z aktywnym trybem życia. Prowadzenie zajęć grupowych, poznawanie nowych ludzi.

Jak zostać instruktorem?

Najlepszą opcją jest udać się na szkolenie na instruktora fitness. Pozwoli ono zdobyć wiedzę merytoryczną, przyczyni się do poszerzenia swoich umiejętności i pomoże w przygotowaniu do pracy. Po ukończeniu kursu, szkolenia jesteśmy upoważnieni do pracy w zawodzie, który da nam wiele radości, będzie nas rozwijał i dzięki, któremu poznamy wielu ciekawych ludzi. Pozwoli nam zachować dobrą sylwetkę poprzez ćwiczenia z grupami oraz pomoże w ogólnym dbaniu o zdrowie. Pomoże również w osiąganiu coraz wyżej stawianych celów, które będą znakomitym przykładem dla klientów.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
szkolenie na instruktora fitness

Dojazd:

Czym powinno wyróżniać się biuro podróży Łask?

Biuro podróży to nie tak prosty pomysł na biznes, jakby mogło się wydawać. Wbrew pozorom, które wiele ludzi ma w głowie, prowadzenie takiego miejsca to nie tylko zbiór dużej ilości ofert wakacji, które można przedstawić klientowi. W czasach, kiedy coraz więcej osób potrafi sama zorganizować sobie nawet bardzo długie wczasy oraz kupić bilety lotnicze, biuro podróży wyróżniać się przede wszystkim perfekcyjną obsługą klienta.

W jej skład wchodzi kilka bardzo ważnych czynników takich jak doradztwo, umiejętność przygotowania oferty zgodnej z wymaganiami oraz możliwościami finansowymi oraz sztuka sprzedaży. Widać więc, że na prężnie działające biuro podróży składają się dwie bardzo ważne kwestie: bogata oferta, oraz wykwalifikowany personel.

Co w swojej ofercie proponują popularne biura podróży?

Oprócz standardowych pozycji takich jak wakacje all inclusive czy last minute, jest jeszcze wiele kategorii ofert, o których każdy przedsiębiorca zajmujący się wczasami powinien pomyśleć, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Dla przykładu, biuro podróży Kartagina oferuje swoim klientom również wypoczynek z własnym dojazdem, co często pomoże w ograniczeniu niezbędnych kosztów, wynikających z podróży do miejsca docelowego.

Dostępne są również oferty tematyczne, które w pełni spełnią Twoje oczekiwania co do wybranych wakacji. Wśród nich są wycieczki dla rodzin (2+1), życie nocne, bezpośrednio przy plaży, kolonie i obozy młodzieżowe.

Sprawdź pełną ofertę Kartagina klikając tutaj: biuro podróży Łask.

Zadzwoń:
+42 2265588

Zobacz stronę:
https://kartagina.pl/howto
Biuro podróży Łask

Dojazd:

Windykacja

Windykacja to celowa próba podjęcia przez firmę zobowiązania, które stało się zaległe. W normalnych transakcjach między dwiema firmami wystawiana jest faktura, a płatność jest wymagana w ciągu 30 dni – chyba że w drodze specjalnego uzgodnienia, ustalono bardziej wydłużony harmonogram płatności. Klienci detaliczni zazwyczaj płacą gotówką w momencie zakupu albo są rozliczani zdalnie, na podstawie przelewu bankowego; płatność jest należna w rozsądnym terminie po naliczeniu, np. pięć dni lub tydzień. Po upływie tego okresu płatność jest przeterminowana. W normalnych praktykach księgowych przeterminowane zobowiązania klasyfikowane są jako przeterminowane 30, 60 i 90-dniowe, a dział księgowości rutynowo wysyła powiadomienia „przeterminowane”. Po przekroczeniu 90 dni konto staje się problematyczne i wymaga specjalnych działań. W efekcie kupujący korzysta teraz z pieniędzy sprzedającego bez odszkodowania.

 

Przykład

Firma wydaje dużo pieniędzy kontaktując się z klientami, nawiązując z nimi kontakt, ciesząc się z obsługi swojego kontrahenta. W normalnych okolicznościach znakomita większość klientów płaci szybko i na czas, ale nie wszyscy. Zawsze znajdzie się kilku przedsiębiorców, którzy wykraczają poza ten schemat działania i finalnie stwierdzają że nie zapłacą za wykonaną dla ich usługę. Prawdziwe „deadbeaty” są początkowo trudne do zidentyfikowania. Z tego powodu większość firm, małych i dużych, traktuje uporczywych spóźnionych płatników z większą uprzejmością niż na to zasługują. Gromadzenie należności i płatności są z natury sprzeczne.

Windykacja jest trudnym obszarem zarządzania dla każdej firmy w szczególności, dla małego przedsiębiorcy uzależnionego od jego płatnika.

 

Artykuł opracowany przez Michała Majewskiego – porady prawne Konin.

Serwis Lenovo Warszawa

Prowadząc własne przedsiębiorstwo musisz zadbać o to, aby laptop nigdy nie przestał prawidłowo pracować w kluczowych momentach, takich jak przykładowo spotkanie biznesowe z potencjalnym dużym klientem. Niestety, zdarzają się sytuacje, na które zupełnie nie mamy żadnego wpływu a i tak coś pójdzie nie tak. Wtedy kluczowy jest czas, szczególnie jeśli na swoim laptopie posiadamy jakieś szczególnie ważne pliki, do których utraciliśmy dostęp. Co wtedy powinniśmy zrobić?

Skontaktuj się z profesjonalnym serwisem na terenie Twojego miasta!

Jeśli Twoja usterka dotyczy laptopu Lenovo, szczególnie powinieneś zwrócić uwagę na serwis ratujlaptopa.pl, który przez cały dzień, 24h na dobę przyjmuję zgłoszenia odnośnie każdego rodzaju laptopa. Dodatkowo, jeśli mieszkasz na terenie Warszawy, kurier odbierze Twój sprzęt całkowicie za darmo! Jest to wielkie ułatwienie, ponieważ w przypadku wystąpienia problemu, nie musisz się nigdzie ruszać, aby przekazać go specjalistom do naprawy.

Sprawdź pełną ofertę klikając tutaj: Serwis Lenovo Warszawa.

Zadzwoń:
+22 6666 160

Odwiedź stronę:
https://www.ratujlaptopa.pl/
Serwis Lenovo Warszawa

Dojazd:

Anhydryt a pomieszczenia wilgotne

Wylewka samopoziomująca zyskała sporą popularność i w zasadzie nie ma się czemu dziwić, to dobry, nowoczesny, a przede wszystkim funkcjonalny produkt. Niestety, nie może być narażony na długotrwały kontakt z wodą lub wilgocią, są jednak sposoby i praktyki, które mogą znacznie zniwelować tą konkretną wadę wylewki anhydrytowej – jakie? Spieszymy z odpowiedzią.

 

Jak chronić anhydryt przed wodą?

 

Istnieją sposoby uszczelniania, dzięki których wylewkę anhydrytową możemy spokojnie zastosować chociażby w łazience. Pierwszy z nich, to połączenie jej z tradycyjną, cementową wylewką, cały proces polega na tym, by w miejscach, w których może się zbierać woda – najczęściej na linii ścian i wokół wanny bądź prysznica, położyć cement, dzięki czemu woda nie będzie miała dostępu do anhydrytu. Można też zastosować różnego rodzaju folie, również te w płynie lub inne materiały dostępne na rynku. Jeśli korzystasz z usług doświadczonej firmy, jej pracownicy z pewnością wskażą Ci najlepsze rozwiązanie – wylewka anhydrytowa Łódź.

 

Zadzwoń:
+48 509 293 183
Zobacz stronę:
https://www.tempo-spj.pl/

 

System kontroli tankowania – co sprawia, że korzystają z niego firmy transportowe?

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie – potrzebna będzie odpowiednia strategia logistyczna czy marketingowa, zwłaszcza jeśli mówimy o branży transportowej. W tym przypadku kontrola nad wydatkami, a także pracownikami, którzy najczęściej są poza siedzibą firmy jest bardzo ważna – jak utrzymać taką kontrolę? Rozwiązaniem może być właśnie system kontroli tankowania – jakie możliwości ma ta technologia?

 

Zachowaj kontrole – gdziekolwiek jesteś

 

Jak już wspomnieliśmy, monitorowanie i kontrolowanie gospodarki paliwowej, to jeden z najważniejszych obowiązków właściciela firmy transportowej. Przede wszystkim dlatego, że według statystyk, koszty związane z paliwem, to aż 40% całkowitych wydatków takich przedsiębiorstw.

 

System kontroli tankowania to rozwiązanie, które może być zamontowane w każdym praktycznie pojeździe – od samochodów osobowych, przez dostawcze na ciężarowych kończąc, jest więc nieocenioną pomocą przy zarządzaniu flotą firmy.

 

Dzięki nowoczesnej technologii, będziecie mieli dostęp do takich informacji jak tankowania, poziom paliwa w pojazdach, a nawet aktualne spalanie. Co najważniejsze, wszystkie te dane będziecie mieli pod ręką zawsze, gdy będziecie mieć dostęp do internetu. Zastanawiacie się, jakie konkretnie możliwości ma system kontroli tankowania? Oto one:

 

  • Kontrola nad zużyciem i stanem paliwa w każdej chwili
  • Możliwość wygenerowania raportów, analiz i wykresów
  • Dostęp do informacji o tym, kto, kiedy i do którego pojazdu zatankował
  • Masz okazje porównać średnie zużycie paliwa na danej trasie
  • Będziesz otrzymywał powiadomienia, chociażby o niskim stanie paliwa w zbiornikach
  • Zautomatyzujesz uciążliwe czynności, akie jak wypełnianie formularzy tankowania

 

Trudno nie zgodzić się z twierdzeniem, że taki system w znacznym stopniu usprawni funkcjonowanie firmy transportowej. Pamiętajcie jednak, że tego rodzaju technologia jest delikatna i dokładna, dlatego upewnijcie się, że kupujecie u sprawdzonego dostawcy.

Zadzwoń:
+48 690 58 58 58

Odwiedź stronę:
https://lssglobal.eu/
Zbiorniki na Adblue