NEWSY

Rozwój pracowników, a efektywność firmy

Rozwój pracowników to jeden z najważniejszych elementów, jaki odpowiada za wzrost sprawności firmy na rynku. Dzięki temu możliwe jest podniesienie sprawności tych, którzy odpowiadają za codzienne działania. A to ma bezpośredni wpływ na rozwój firmy.

 

Na czym powinien polegać rozwój? Powinien przede wszystkim dotyczyć wszelkich dziedzin – od kompetencji z zakresu obsługi programów komputerowych, przez umiejętności osobiste po umiejętności sprzedażowe. Każdy z tych elementów bezpośrednio wpływa na poprawianie wyników firmy.

 

Szkolenia dla pracowników

 

Jeśli chcesz podnieść efektywność swojej firmy, postaw na rzetelnych pracowników. Rozwijaj ich i zadbaj o najbardziej aktualną wiedzę, dając im szansę na udział w szkoleniach. Najlepsze to te, w których kładzie się nacisk na praktykę okraszoną niezbędną dawką informacji teoretycznych – nie odwrotnie.

 

Znajdź doświadczoną i niezawodną firmę, która zajmie się szkoleniem Twoich pracowników. Tylko najwyższy poziom usług pozwala zagwarantować późniejsze efekty.

 

Praktyka na szkoleniach

 

Praktyczne szkolenia to najlepsze, co może spotkać Twojego pracownika. A jeśli dodatkowo są one dostosowane do konkretnych potrzeb Twojej firmy – tym lepiej.

 

Warsztaty praktyczne zorganizowane w miejscu pracy mają tę zaletę, że pracownicy uczą się i szkolą na znanym im miejscu, przy okazji bezpośrednio analizując pojawiające się w codziennej pracy problemy, przypadki itd.

 

Dobierając program szkoleń do potrzeb właśnie Twoich pracowników, stwarzasz im szansę na pełen rozwój w kierunku, jaki preferujesz Ty i Twoja firma. Taka inwestycja jest najlepszym sposobem na efektywność podejmowanych działań.

 

Pamiętaj, nic nie uczy lepiej niż praktyka. Odczytywanie banalnych, mało porywających tekstów ze slajdów nie zmieni ani podejścia, ani nie da możliwości do działania – bez względu na to, czy są to szkolenia sprzedażowe, merchandisingowe, managerskie czy z zakresu umiejętności osobistych. Ważne jest, aby podać tyle wiedzy teoretycznej, ile konieczne i na jej bazie budować sprawność praktyczną.

 

Szkolenia dla pracowników to inwestycja w całą firmę. Profesjonalne podejście to gwarancja uzyskania lepszych wyników na rynku.

 

 

Jak na zawsze pozbyć się wilgoci z budynku?

Skąd wzięła się wilgoć i jak się jej pozbyć? Podcinać budynek czy zainstalować drenaż? Rozszczelnić okna czy docieplić budynek? Zastosować środki grzybobójcze czy zbić tynki? Położyć regipsy czy też wręcz przeciwnie – pozbyć się ich? Co zrobić, aby na zawsze pozbyć się wilgoci, która truje Twoją rodzinę (grzyby mogą powodować wiele groźnych chorób), podwyższa rachunki za ogrzewanie(wilgotne ściany są dużo zimniejsze niż suche) i systematycznie niszczy Twój budynek? Jeżeli zadajesz sobie takie pytania, zapraszamy do przeczytania tej strony.

Jak osuszyć wnęki ścienne i szafki uszkodzone przez wodę

 

Po poważniejszych uszkodzeniach wody, takich jak te, które powstają w wyniku burz, zalania lub pęknięcia rur w domu, może zajść konieczność wysuszenia pustek ścian i innych niewielkich przestrzeni jako część całkowitego wysiłku naprawczego. Gdy umieszczenie ruchomych i osuszających powietrze blisko powierzchni ściany okaże się nieskuteczne, specjaliści od renowacji muszą wywiercić otwory w powierzchni, aby przyspieszyć parowanie.

 

Uwięziona wilgoć we wnęce ściennej może prowadzić do wzrostu pleśni, pleśni i bakterii, nie wspominając o kompromisowej integralności strukturalnej. Jest to znane jako uszkodzenie wtórne. Wzrost drobnoustrojów nastąpi na powierzchni papieru gipsowej płyty ściennej, jeśli pozostanie mokry przez dłuższy czas. W większości przypadków ta forma uszkodzenia wymaga usunięcia uszkodzonego materiału.

 

Jednym z najlepszych sposobów na osuszanie fundamentu jest metoda podcięcia fundamentu
Więcej na temat osuszania fundamentów można przeczytać tutaj https://podcinaniefundamentow.pl/osuszanie-fundamentow-skuteczne-metody/

Cechy motoryczne człowieka – co warto o nich wiedzieć

Coraz więcej osób określa się, jako aktywne sportowo, to bardzo dobry trend, dzięki któremu czujemy się lepiej, jesteśmy zdrowsi i silniejsi. Trzeba jednak mieć świadomość, że dobry i efektywny trening, to taki, który jest odpowiednio ułożony i dopasowany pod indywidualne potrzeby czy możliwości – te z kolei są określane na podstawie możliwości motorycznych danego człowieka, co się do nich zalicza?

 

Podstawowe cechy motoryczne człowieka

 

Pierwszą, i najbardziej oczywistą z ludzkich cech motorycznych jest siła, czyli zdolność do wysiłku mięśniowego, którego celem jest pokonywanie zewnętrznych nacisków lub oporów. Siła wynika z kurczliwości mięśni, a największy wpływ ma na nią ich częstotliwość, na którą składają się czynniki: osobowe, fizjologiczne, biomechaniczne. Kolejnym czynnikiem jest oczywiście szybkość, którą można definiować jako umiejętność mięśni do wykonywania konkretnej pracy w możliwie najmniejszych okresach czasu. Szybkość jest uzależniona od sprawności i koordynacji. Wypadkową siły oraz szybkości jest moc – czyli zdolność do wyzwolenia możliwie największej siły w jak najkrótszym czasie. Mówiąc o podstawowych zdolnościach motorycznych, nie można nie wspomnieć też o wytrzymałości, która jest określana jako umiejętność kontynuowania wzmożonego wysiłku, bez spadku efektywności czy znacznego przemęczenia organizmu.

 

Sport to twoja pasja? Zostań trenerem personalnym

 

Jeśli uwielbiasz wysiłek fizyczny, interesujesz się biologią i anatomią człowieka, to praca trenera personalnego może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Najpierw jednak warto dowiedzieć się więcej w kwestii układania i optymalizacji treningów czy diet, bezpieczeństwa na sali treningowej czy zasad prawidłowego wykonywania ćwiczeń – kurs na trenera personalnego Wrocław. Jeśli nie chcesz ograniczać się tylko do sportów siłowych, sprawdź też – kursy i szkolenia Wrocław.

 

 

 

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
Kurs na trenera personalnego Wrocław

Dojazd:

Nowe standardy termoizolacji i zagrożenia jakie ze sobą niesie!

Izolacja pianką poliuretanową jest obecnie najefektywniejszą metodą ocieplania domów oraz hydroizolacji wszelkich budowli. Niecodzienne właściwości pianki PUR sprawiają, że materiał ten jest doskonałym izolatorem, trwałym, idealnie szczelnym oraz przyjaznym dla człowieka. Wybierając natryskową piankę PUR maksymalnie docieplisz swój dom, co przełoży się na spore oszczędności przy zużyciu energii. Niewątpliwe jest to technologia przyszłości, którą możesz mieć już teraz!

Czym więc jest pianka izolacyjna PUR?

 

Pianka może być rozpylana na spodzie dachu o grubości około 50 do 100 mm.

 

Wszyscy w branży pianek natryskowych wydają się naciskać na korzyści płynące z pianki natryskowej, jednak dlaczego wielu niezależnych inspektorów wciąż tego nie lubi lub nie zaleca, a wielu rzeczoznawców czasami nawet zaniża wartość nieruchomości, ponieważ ma izolację pianką PUR.

Słyszeliśmy, że także Krajowa Federacja Wykonawców Pokryć dachowych tego nie zaleca. Można argumentować, że krajowa federacja wykonawców dachowych traci na tej technologii, ponieważ jest to konkurencyjna technologia, w której tracą pracę na dachu, jednak niezależni geodeci nie mają powodu, aby ją zalecać lub jej nie zalecać.

 

Podsumowując…

 

Pianka PUR  jest obecnie najefektywniejszą metodą ocieplania oraz hydroizolacji, która niesie ze sobą również sporo zagrożenie. Niecodzienne właściwości pianki PUR sprawiają, że materiał ten jest doskonałym izolatorem, trwałym, idealnie szczelnym oraz przyjaznym dla człowieka, ale nie dokońća przebadanym pod kontem neutralności dla środowiska. Wybierając natryskową piankę PUR maksymalnie ocieplisz  swój dom, co przełoży się na spore oszczędności przy zużyciu energii. Niewątpliwe jest to technologia przyszłości, którą możesz mieć już teraz!

 

Artykuł opracowany przez firmę Termkon. Więcej informacji na temat Izolacji pianką poliuretanową: http://termkon.pl/

 

 

 

Sejf na dzieło sztuki – niezbędna inwestycja

Wartość dzieł sztuki wzrasta z roku na rok i przeliczana jest w milionach. Kolekcjonerzy cieszący się widokiem najsłynniejszych i najmniej spotykanych dzieł muszą jednak zadbać o ich bezpieczeństwo przed kradzieżą, ale również przed ogniem.

 

Domowe sejfy

 

Krąg osób mających w posiadaniu słynne dzieła sztuki decyduje się na zaaranżowanie domowego sejfu w projekcie domu lub wyodrębnia pewną część domu na jego stworzenie. Domowy sejf na dzieła musi posiadać inną grubość ścian, które zostaną zwieńczone pancernymi drzwiami. To są dalekosiężne inwestycje, które przy niewielkiej ilości dzieł mogą być niepotrzebnym wydatkiem. Wśród domowych sejfów można wykonać odpowiednie prace budowlane, aby następnie wkomponować je w ścianę, podłogę lub meble.

 

Wybór sejfu

 

Wielkość sejfu zależy jedynie od potrzeb. Inne cechy takie jak normy bezpieczeństwa przed włamaniem i przed pożarem mają tu większe znaczenie. Klasyfikacja antywłamaniowa EN 1143-1/0 i jednocześnie ognioodporna EN 1047-1/S 60 stanowią najlepszą formę bezpieczeństwa. Gwarantuje to nie tylko bezskuteczną próbę kradzieży, ale również niewielkie ryzyko zniszczenia dzieła w przypadku pożaru lub wody. Sejf domowy powinien posiadać odpowiednie certyfikaty, które będą stanowić oparcie do uzgodnienia stawek przez ubezpieczyciela cennej wartości. Wiele propozycji można znaleźć w sklepie https://www.hartmann-tresore.pl/sejfy/sejf-domowy/, gdzie nie tylko jest możliwość wyboru sejfu, ale jednocześnie dopasowania go pod każdym względem do indywidualnych potrzeb.

 

Pancerne bezpieczeństwo

 

Nikt bez klucza lub kodu nie jest w stanie ukraść zawartości pancernych sejfów, które posiadają najwyższe normy przeciwwłamaniowe i ognioodporne. Są one również niepodatne na działania mechaniczne. Ich waga poczynając od ponad 100 kg, chroni właściciela również przed wyniesieniem sejfu z domu. Jednak w ramach całkowitego bezpieczeństwa warto również wzmocnić ochronę poprzez system alarmowy i ewentualne kamery, które nie pozwolą na kradzież dzieł sztuki również przez osoby zaufane.

Ratuj laptopa Warszawa Górczewska 62/64 lok.3

Dell to amerykańska międzynarodowa korporacja, która w Polsce zdobyła ogromną popularność ze względu na sprzedawane przez siebie komputery. Co przyczyniło się do takiego wzrostu popularności tej marki na naszym rynku? Przede wszystkim solidne wykonanie. Kupując laptopa tej marki przez dłuższy czas możemy być spokojni o jakiekolwiek usterki. Jednak tak jak w przypadku każdego sprzętu elektronicznego, w końcu nadejdzie taki moment, w którym jedna z części ulegnie znacznej awarii i będzie konieczna naprawa lub wymiana części. Co zrobić, gdyby coś takiego przydarzyło się nam w najbliższej przyszłości?

Serwis Dell Warszawa – postaw na sprawdzone rozwiązania

Wybierz serwis, który sprosta Twoim wymaganiom. Należy do nich czas? Postaw na możliwość odbioru kurierem wprost z Twojego mieszkania. Kluczową rolę odgrywa niski koszt naprawy? Zdecyduj się więc na firmę, która posiada niskie ceny. Wszystkie powyższe wymagania spełnia Ratuj Laptopa, Serwis Dell Warszawa znajdujący się przy ulicy  Górczewskiej 62/64.


Zadzwoń:
+22 666 61 60
Zobacz stronę:
https://www.ratujlaptopa.pl/