System kontroli tankowania – co sprawia, że korzystają z niego firmy transportowe?

Prowadzenie własnego biznesu to nie lada wyzwanie – potrzebna będzie odpowiednia strategia logistyczna czy marketingowa, zwłaszcza jeśli mówimy o branży transportowej. W tym przypadku kontrola nad wydatkami, a także pracownikami, którzy najczęściej są poza siedzibą firmy jest bardzo ważna – jak utrzymać taką kontrolę? Rozwiązaniem może być właśnie system kontroli tankowania – jakie możliwości ma ta technologia?

 

Zachowaj kontrole – gdziekolwiek jesteś

 

Jak już wspomnieliśmy, monitorowanie i kontrolowanie gospodarki paliwowej, to jeden z najważniejszych obowiązków właściciela firmy transportowej. Przede wszystkim dlatego, że według statystyk, koszty związane z paliwem, to aż 40% całkowitych wydatków takich przedsiębiorstw.

 

System kontroli tankowania to rozwiązanie, które może być zamontowane w każdym praktycznie pojeździe – od samochodów osobowych, przez dostawcze na ciężarowych kończąc, jest więc nieocenioną pomocą przy zarządzaniu flotą firmy.

 

Dzięki nowoczesnej technologii, będziecie mieli dostęp do takich informacji jak tankowania, poziom paliwa w pojazdach, a nawet aktualne spalanie. Co najważniejsze, wszystkie te dane będziecie mieli pod ręką zawsze, gdy będziecie mieć dostęp do internetu. Zastanawiacie się, jakie konkretnie możliwości ma system kontroli tankowania? Oto one:

 

  • Kontrola nad zużyciem i stanem paliwa w każdej chwili
  • Możliwość wygenerowania raportów, analiz i wykresów
  • Dostęp do informacji o tym, kto, kiedy i do którego pojazdu zatankował
  • Masz okazje porównać średnie zużycie paliwa na danej trasie
  • Będziesz otrzymywał powiadomienia, chociażby o niskim stanie paliwa w zbiornikach
  • Zautomatyzujesz uciążliwe czynności, akie jak wypełnianie formularzy tankowania

 

Trudno nie zgodzić się z twierdzeniem, że taki system w znacznym stopniu usprawni funkcjonowanie firmy transportowej. Pamiętajcie jednak, że tego rodzaju technologia jest delikatna i dokładna, dlatego upewnijcie się, że kupujecie u sprawdzonego dostawcy.

Zadzwoń:
+48 690 58 58 58

Odwiedź stronę:
https://lssglobal.eu/
Zbiorniki na Adblue

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *