Szkolenie na instruktora fitness – Poznań

Pomysł na biznes

Każdy może zostać instruktorem fitness, jedynymi wymogami jest sprawność fizyczna, umiejętność rozmowy i poprawnego kontaktu z ludźmi oraz certyfikat, który można uzyskać jadąc na szkolenie na instruktora fitness Poznań. Takie kursy i szkolenia są organizowane przez AMS- Akademia Mistrzostwa Sportowego w całym kraju. Wiele dostępnych lokalizacji i terminów. Wyspecjalizowana kadra, wykładowcy, sportowcy, zawodnicy i specjaliści.

Taki kurs to idealny pomysł na własny biznes. Uzyskując uprawnienia instruktora fitness można zatrudnić się na siłowni jak również otworzyć własną bądź prowadzić zajęcia fitness. Po kursie ma się możliwość założenia własnej działalności gospodarczej i rozpoczęcia przygody z biznesem w usługach.

Formalności

Po pierwsze należy sprawdzić i wybrać odpowiedni termin i miasto w jakim kurs się odbęcie, następnie dokonać wpłaty za kurs i już można zacząć naukę. Kurs jest w formie tygodniowej, 7 kolejnych dni ( 63 godziny) bądź w formie weekendowej  4 kolejne weekendy (również 63 godziny). Nie składa się on wyłącznie z wykładów i wiedzy teoretycznej lecz w połowie z zajęć praktycznych dzięki którym kursant zdobywa konkretne umiejętności i doświadczenie. Po kursie otrzymuje się certyfikat w dwóch językach co pozwala na szukanie pracy na terenie całej Europy. Samo uczestnictwo w kursie może spowodować, że albo spodoba nam się ten zawód albo stwierdzimy, że to nie dla nas.

Warto spróbować

Z pewnością każdy powinien spróbować znaleźć swój sposób na biznes. A praca instruktora fitness czy trenera personalnego może być ciekawą formą pracy w której można być własnym szefem. Jeśli postanowimy, że jest to praca stworzona dla nas, dająca nam kontakt z ludźmi i dobre zarobki to możemy dalej się kształcić w tym kierunku. AMS oferuje różne kurs z innych dziedzin sportu oraz szkolenia poszerzające wiedzę na przykład z dietetyki czy metod treningowych.

Zadzwoń:
+71 7127712

Zobacz stronę:
https://www.ams.edu.pl/kursy/
kurs trenera personalnego

Dojazd:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *