Networking w Polsce – polecane wydarzenia

Networking to przyszłość i szansa na rozwój dla firm o różnorodnym profilu i zasięgu działania. Zjawisko wzajemnego wsparcia wśród przedsiębiorców ma miejsce także w Polsce. Jedną z organizacji, która zrzesza i angażuje ludzi biznesu jest WFS Polska. Uczestnictwo w klubie daje szerokie spectrum możliwości i przynosi wymierne korzyści dlatego, jeśli jesteś zainteresowany taką formą działania, opartej na wzajemnych rekomendacjach i pomocy, zdecydowanie powinieneś wziąć udział w wydarzeniu organizowanym przez WFS.

 

Networking – mapa spotkań WFS

 

Różnorodne eventy – śniadania i kolacje networkingowe, czy wieczory z biznesem odbywają się cykliczne w kilku miastach Polski, m.in. we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Zielonej Górze czy Warszawie. Swoje siedziby mają tam liczne firmy, zarówno o zasięgu lokalnym, jak i krajowym, co zwiększa możliwość nawiązania nowych i wartościowych kontaktów.

 

Śniadania networkingowe

 

Śniadania networkingowe to kluczowe eventy organizacji WFS Polska. Odbywa się ich aż 26 miesięcznie i uczestniczą w nich liczni klubowicze z różnych zakątków naszego kraju. Obecnie odbywają się w dwóch grupach – wtorkowej oraz piątkowej. Śniadania rozpoczynają się we wczesnych godzinach porannych. Część oficjalna dla gości trwa od godziny 6:45 do 9:30. W tym czasie każdy z uczestników dokonuje krótkiej prezentacji na temat swojej działalności. Rozmowa i wymiana wizytówek to kolejny etap spotkania.

 

Po każdym evencie każdy uczestnik ma możliwość nawiązania rozmowy z dyrektorem regionalnym i poznania szczegółów na temat uczestnictwa w klubie.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, nie zwlekaj z decyzją, ponieważ liczba miejsc na każdym z eventów jest ograniczona. Networking – Naprawdę warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *