Autoprezentacja – szkolenie, które pomoże Ci zdobyć wymarzoną pracę

Jak sprawić, żeby nas zapamiętano, jeśli nie potrafimy opowiedzieć o tym, co w nas wyjątkowego?

 

Budowanie potencjału do inspirowania innych jest  możliwe,  ale budowanie wizerunku  lidera to nie słowa, jakimi sami siebie opiszemy. W dużej mierze to od ludzi zależy, kiedy zostanie nam przypisany status lidera, a on niekoniecznie  będzie trwał wiecznie. Chyba że poprzez ciągły rozwój osobisty zadbamy o jego gruntowne rozbudowanie.

 

Autoprezentacja, bo o niej tu mowa, to umiejętność tworzenia własnego wizerunku, ale nie chodzi tu o to, jak wyglądamy. Jest ona bardzo przydatna, podczas rozmów kwalifikacyjnych, spotkań z kontrahentami czy współpracownikami, a także wchodzenia w nowe środowisko zawodowe.  Umiejętność autoprezentacji jest wykorzystywana również przez nas na co dzień, w życiu prywatnym, np. gdy  poznajemy nowych ludzi i budujemy z nimi relacje, czy nawiązujemy kontakty i przyjaźnie.

 

Kreowanie swojego wizerunku to sposób, w jaki każdy człowiek, poprzez swoje zachowania, wypowiedzi, i sygnały niewerbalne, komunikuje na zewnątrz, kim jest, albo za kogo chciałby być uważany, jakie ma podejście do siebie i innych. To forma prezentacji siebie, swoich cech. Najważniejsze, że tej umiejętności można się nauczyć i ją rozwijać poprzez odpowiednie szkolenia.

 

Autoprezentacja, szkolenie kierowane jest do osób, które:

  • prowadzą prezentacje dla klientów, słuchaczy, występują na konferencjach,
  • chcą wzmocnić swoją siłę przekonywania, argumentowania,
  • podczas wystąpień publicznych “zjada stres”,
  • chcą wzmocnić budowanie relacji i swoją komunikację,
  • chciałyby doskonalić swoje umiejętności prezentacyjne.

 

Celem takiego szkolenia jest wzmocnienie pewności siebie jego uczestników w kontekście wypowiadania się publicznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *